Go to Top

Targi Kids’ Time w Kielcach – my też tam byliśmy!

Targi Kids’ Time, które po raz ósmy odbyły się w Kielcach, zakończyły się wielkim sukcesem. W tym roku swoje produkty wystawiło ponad 470 wystawców z 17 krajów, zajmując wszystkie 7 hal, co sprawiło, że targi były rekordowe i pod względem wystawców, i liczby odwiedzających. Wśród najważniejszych firm branży dziecięcej były obecne również marki, których jesteśmy dystrybutorem – Hape, Dino, Beleduc oraz nowość Brixies.

Kids’ Time – największa branżowe wydarzenie we wschodniej Europie

VIII Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME są największym tego typu wydarzeniem w tej części Europy. W tym roku firmy z takich krajów jak Belgia, Chiny, Chorwacja, Czechy, Hiszpania, Holandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Polska, Rosja, Słowacja, Stany Zjednoczone, Szwecja, Turcja, Ukraina czy Wielka Brytania zaprezentowało swoje najlepsze produkty,  a w szczególności wózki, foteliki, zabawki, odzież, meble, tekstylia i akcesoria.

Nowości Hape, Dino i nie tylko…

Na naszym stoisku znalazły się znane i lubiane zabawki, a także nowości marki Hape. Z przyjemnością zaprezentowaliśmy piękne drewniane kolejki, zabawki z serii Pepe and Friends, a także nowe chodziki asygnowane logo VW. Zabawki drewniane o walorach edukacyjnych cieszą się wciąż niesłabnącym zainteresowaniem, podbijając serca wielu rodziców swoim designem i starannością wykonania.

Targi Kids' Time Targi Kids' Time

Wśród produktów marki Dino, obok puzzli dla dzieci i dorosłych, zaprezentowała się nowa linia ciężarówek i koparek na licencji Tatra.

Targi Kids' Time

Z wielką przyjemnością spotkaliśmy się z kontrahentami i blogerami. Dziękujemy za poświęcony czas i mamy nadzieję na owocną współpracę w 2017 roku!

Zapisz się do naszego newslettera!
Bądź na bieżąco z promocjami, nowościami i wiadomościami z branży zabawek!
Szanujemy Twoją prywatność. Nie wysyłamy spamu!