Go to Top

Targi Kids’ Time 2018

 


Tegoroczne targi Kids’ Time po raz kolejny zapiszą się w historii Targów Kielce dzięki rekordowej liczbie wystawców i zwiedzających. Wystawa zgromadziła 520 firm z 22 krajów takich jak Stany Zjednoczone, Chiny, Polska, Czechy, Niemcy, Rosja, Włochy, Belgia, Białoruś, Finlandia, Hiszpania, Holandia, Hong Kong, Litwa, Łotwa, , Portugalia, Słowacja, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania i Szwecja. Na zwiedzających czekało osiem hal wystawienniczych, gdzie każdy mógł zapoznać się z premierami rynkowymi i nowościami. Ogromne zainteresowanie, jakim cieszy się impreza Kids’ Time to niezbity dowód na to, że jest ona istotnym punktem na międzynarodowej mapie targów branży dziecięcej.


 


W tym roku na naszym stoisku zaprezentowaliśmy nowości Hape, do których należą instrumenty drewniane, zestawy muzyczne oraz nowe wzory puzzli edukacyjnych, w tym puzzle sensoryczne. Oprócz zabawek drewnianych mieliśmy przyjemność przedstawić naszą ofertę poszerzoną o auta zdalnie sterowane Nikko, piankowe układanki Happy Cube, oraz zabawki pluszowe, a wśród nich odświeżoną linię Croccotoys. Zainteresowaniem cieszyły się również pacynki i kolekcja edukacyjnych puzzli marki Beleduc.

Dodatkowo klienci odwiedzający nasze stoisko mogli zapoznać się z nowatorską aplikacją, jaką jest Koszyk Marzeń, dedykowaną właścicielom sklepów stacjonarnych.Było nam bardzo miło spotkać się z Państwem podczas targów Kids Time w Kielcach.

Dziękujemy za możliwość inspirującej wymiany myśli i wzajemnego poznania się.

Do zobaczenia za rok!


 

Zapisz się do naszego newslettera!
Bądź na bieżąco z promocjami, nowościami i wiadomościami z branży zabawek!
Szanujemy Twoją prywatność. Nie wysyłamy spamu!