Go to Top

Szukamy Ambasadora Hape Love!

Od rozpoczęcia akcji charytatywnej „We Care We Share” w roku 2016 pomogliśmy naszym Klientom podzielić się miłością z ponad 10 000 dzieci na całym świecie. W roku 2017 kontynuujemy ten program odpowiedzialności społecznej, dlatego szukamy osoby, która zostałaby Ambasadorem Hape Love i wyruszyła razem z nami w pamiętną podróż do krajów objętych akcją.

Gdy to, co robisz, ma znaczenie

Do programu „We Care We Share” wybraliśmy kraje, które ucierpiały wskutek wojny, kryzysu ekonomicznego, klęski żywiołowej lub braku zasobów. Każdy sprzedany zestaw klocków to jedna zabawka, która została przekazana potrzebującemu dziecku w Syrii, Afganistanie, Zimbabwe, Nepalu lub Chinach.

Każdy zestaw klocków opatrzony jest unikalnym pięciocyfrowym numerem seryjnym – wprowadź swój numer na stronie internetowej Hape i zobacz, gdzie trafił Twój podarunek.

Gdzie można kupić promocyjny zestaw klocków

Drewniane klocki w limitowanej edycji z okazji 30 – lecia firmy Hape można kupić w renomowanych sklepach z zabawkami lub tu:

HAPE Klocki drewniane limitowana edycja

Akcja charytatywna „We Care We Share”

W 2017 roku kontynuujemy nasz program, w ramach którego odwiedzimy Indie, Kolumbię oraz ponownie Syrię, Chiny i Zimbabwe, aby spędzić dzień z dziećmi z każdego z tych krajów i przekazać im dary od naszych Klientów. Ta podróż pozwoli stworzyć więź z dziećmi z tych krajów i zobaczyć uśmiechy na ich buziach. Dlatego gorąco zapraszamy do wspólnego udziału w tej przygodzie w roli Ambasadora.

Szukamy Ambasadora Hape Love

Od 1 lutego do 30 kwietnia 2017 r., w ramach programu odpowiedzialności społecznej Hape „We Care We Share”, poszukujemy Ambasadora Hape Love.

Ambasador Hape Love dołączy do zespołu Hape i otrzyma bilet na podróż do wszystkich krajów objętych akcją „We Care We Share”. Dołączy on do pracowników Hape, aby wspólnie odbyć pamiętną podróż. Nazwisko wybranego ambasadora zostanie ogłoszone 15 maja.

Jak zgłosić swój udział?

Sposób nr 1: zarejestruj się na stronie Hape, przewijając do dołu strony i wpisując swoje dane do formularza zgłoszeniowego.

Sposób nr 2: zarejestruj się przez media społecznościowe:

Krok 1:
Zaloguj się do swojego konta w mediach społecznościowych

Krok 2:
Opublikuj zdjęcie tej pocztówki w serwisie Facebook lub Instagram z podpisem – „Chcę zostać Ambasadorem Miłości Hape” oraz @HapeToys.

Zostań Ambasadorem Hape Love

Krok 3:
Losowanie odbędzie się 15 maja 2017 r., a nazwisko zwycięzcy zostanie niezwłocznie ogłoszone na stronie www.hape.com.

Zapraszamy do wzięcia udziału!

Zapisz się do naszego newslettera!
Bądź na bieżąco z promocjami, nowościami i wiadomościami z branży zabawek!
Szanujemy Twoją prywatność. Nie wysyłamy spamu!