Go to Top

O nas

Witamy w Toy Planet

Toy Planet Sp. z o.o. jest dystrybutorem markowych zabawek różnych marek. W naszej ofercie znajdują się zabawki drewniane, zabawki edukacyjne, puzzle i maskotki. Bazujemy na współpracy z dostawcami, oferującymi produkty najwyższej jakości.

Zapraszamy do współpracy!

Nasza filozofia

Naszym celem jest dostarczanie do naszych Klientów zabawek o walorach edukacyjnych, najwyższej jakości w doskonałej relacji jakość – cena. W naszej ofercie znajdują się najlepsze marki, które znane są na całym świecie nie tylko za sprawą swoich produktów, ale również swojej działalności charytatywnej oraz odpowiedzialności społecznej. Naszym celem jest sprawianie radości dzieciom, które bawiąc się, automatycznie uczą się podstaw życia.

Wszystkie oferowane produkty spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa i jakości CE, EN71 (europejskie normy zabawek) oraz posiadają odpowiednie potwierdzające certyfikaty.    

Do współpracy wybieramy jednostki edukacyjne zaopatrujące przedszkola oraz szkoły, wyjątkowe sklepy z zabawkami oraz podmioty gospodarcze ukierunkowane na edukację dzieci. Stawiamy na jakość, dlatego też w naszej ofercie nie występują produkty wadliwe czy też słabej jakości.

Poprzez zdobyte doświadczenie, intuicyjną platformę internetową B2B oraz bliskie relacje z naszymi Klientami zachęcamy nowe podmioty do rozpoczęcia z nami współpracy. Wierzymy, że razem możemy zbudować dobre relacje handlowe.

Zapisz się do naszego newslettera!
Bądź na bieżąco z promocjami, nowościami i wiadomościami z branży zabawek!
Szanujemy Twoją prywatność. Nie wysyłamy spamu!