Go to Top

Nagroda Toy Awards 2017 dla Hape!

Nagroda Toy Awards Targów Zabawek w Norymberdze to pewny hit sprzedażowy, ale również jakość i gwarancja dobrej zabawy. 31 stycznia podczas 68 edycji targów do tej nagrody nominowane zostały jedne z najwspanialszych zabawek zaprezentowanych przez wystawców. Jury konkursu miało trudne zadanie, ponieważ w tym roku aż 361 firm wystawiło 635 produktów do udziału konkursie.

W dniach 31 stycznia – 4 lutego cała uwaga branży zabawkarskiej zwrócona była w stronę Norymberskich Targów Zabawek. Uznawane za największe targi tego typu na świecie, zgromadziły w tym roku ponad 2800 wystawców z 60 krajów. Nie mogło tam zabraknąć także nas. Jako wyłączny dystrybutor marki Hape w Polsce, z przyjemnością zapoznaliśmy z nowościami naszych klientów. Wśród nich jedna została nagrodzona prestiżową nagrodą Toy Awards 2017!

Nagroda Toy Award 2017 Targów Zabawek w Norymberdze

Nominacje otrzymały trzy produkty z każdej z następujących grup wiekowych: dzieci i niemowlęta (0-3 lata), dzieci w wieku szkolnym (6-10 lat), nastolatki i dorośli (powyżej 10 lat) oraz dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat). Wygrywając w cuglach, kolejka Mighty Mountain Mine zdobyła nagrodę w kategorii zabawek dla dzieci w wieku przedszkolnym. Odbierając nagrodę, Pan Peter Handstein, Założyciel i Dyrektor Generalny Hape Holding AG, powiedział, że produkt Mighty Mountain Mine jest nie tylko doskonałą zabawką, jej funkcje łączą także rozrywkę z edukacją (ang. edutainment), spełniając wymogi zarówno dziecka, jak i rodzica.

Toy Award, Kategorie PreSchool, Mighty Mountain Mine, Hape International

Zapisz się do naszego newslettera!
Bądź na bieżąco z promocjami, nowościami i wiadomościami z branży zabawek!
Szanujemy Twoją prywatność. Nie wysyłamy spamu!