Go to Top

Aktualności

Szukamy Ambasadora Hape Love!

link icon

Od rozpoczęcia akcji charytatywnej „We Care We Share” w roku 2016 pomogliśmy naszym Klientom podzielić się miłością z ponad 10 000 dzieci na całym świecie. W roku 2017 kontynuujemy ten program odpowiedzialności społecznej, dlatego szukamy osoby, która zostałaby Ambasadorem Hape Love i wyruszyła razem z nami w pamiętną podróż do krajów objętych akcją.

Targi Kids’ Time w Kielcach – my też tam byliśmy!

link icon

Targi Kids’ Time, które po raz ósmy odbyły się w Kielcach, zakończyły się wielkim sukcesem. W tym roku swoje produkty wystawiło ponad 470 wystawców z 17 krajów, zajmując wszystkie 7 hal, co sprawiło, że targi były rekordowe i pod względem wystawców, i liczby odwiedzających. Wśród najważniejszych firm branży dziecięcej były obecne również marki, których jesteśmy dystrybutorem – Hape, Dino, Beleduc oraz nowość Brixies.

Nagroda Toy Awards 2017 dla Hape!

link icon

Nagroda Toy Awards Targów Zabawek w Norymberdze to pewny hit sprzedażowy, ale również jakość i gwarancja dobrej zabawy. 31 stycznia podczas 68 edycji targów do tej nagrody nominowane zostały jedne z najwspanialszych zabawek zaprezentowanych przez wystawców. Jury konkursu miało trudne zadanie, ponieważ w tym roku aż 361 firm wystawiło 635 produktów do udziału konkursie.

Zapisz się do naszego newslettera!
Bądź na bieżąco z promocjami, nowościami i wiadomościami z branży zabawek!
Szanujemy Twoją prywatność. Nie wysyłamy spamu!