Go to Top

Aktualności

Targi Kids’ Time 2018

  Tegoroczne targi Kids’ Time po raz kolejny zapiszą się w historii Targów Kielce dzięki rekordowej liczbie wystawców i zwiedzających. Wystawa zgromadziła 520 firm z 22 krajów takich jak Stany Zjednoczone, Chiny, Polska, Czechy, Niemcy, Rosja, Włochy, Belgia, Białoruś, Finlandia, Hiszpania, Holandia, Hong Kong, Litwa, Łotwa, , Portugalia, Słowacja, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania i Szwecja. Na zwiedzających czekało osiem hal wystawienniczych, gdzie każdy mógł zapoznać się z premierami rynkowymi Read More

Spotkajmy się w Kielcach! Targi Kids’ Time 2018

Serdecznie zapraszamy na IX Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME! Jest to największa wystawa branży dziecięcej w Europie Środkowo – Wschodniej i jedna z najważniejszych na świecie. Targi organizowane są w formule Business to Business. Spotkaj się z nami w Kielcach w dniach od 21 do 23.02.2018 przy stoisku C-36. Zobacz nowości 2018 i poznaj naszych przedstawicieli handlowych oraz uzyskaj informację na temat warunków handlowych.

Szukamy Ambasadora Hape Love!

link icon

Od rozpoczęcia akcji charytatywnej „We Care We Share” w roku 2016 pomogliśmy naszym Klientom podzielić się miłością z ponad 10 000 dzieci na całym świecie. W roku 2017 kontynuujemy ten program odpowiedzialności społecznej, dlatego szukamy osoby, która zostałaby Ambasadorem Hape Love i wyruszyła razem z nami w pamiętną podróż do krajów objętych akcją.

Targi Kids’ Time w Kielcach – my też tam byliśmy!

link icon

Targi Kids’ Time, które po raz ósmy odbyły się w Kielcach, zakończyły się wielkim sukcesem. W tym roku swoje produkty wystawiło ponad 470 wystawców z 17 krajów, zajmując wszystkie 7 hal, co sprawiło, że targi były rekordowe i pod względem wystawców, i liczby odwiedzających. Wśród najważniejszych firm branży dziecięcej były obecne również marki, których jesteśmy dystrybutorem – Hape, Dino, Beleduc oraz nowość Brixies.

Nagroda Toy Awards 2017 dla Hape!

link icon

Nagroda Toy Awards Targów Zabawek w Norymberdze to pewny hit sprzedażowy, ale również jakość i gwarancja dobrej zabawy. 31 stycznia podczas 68 edycji targów do tej nagrody nominowane zostały jedne z najwspanialszych zabawek zaprezentowanych przez wystawców. Jury konkursu miało trudne zadanie, ponieważ w tym roku aż 361 firm wystawiło 635 produktów do udziału konkursie.

Zapisz się do naszego newslettera!
Bądź na bieżąco z promocjami, nowościami i wiadomościami z branży zabawek!
Szanujemy Twoją prywatność. Nie wysyłamy spamu!